Blue Knights - Fórum

DomovDomov  Pravidlá  FAQFAQ  HľadaťHľadať  Zoznam užívateľovZoznam užívateľov  Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

Share | 

Vojto29 - Nezabudnuteľný

Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Goto down 
AutorSpráva
Viktor 36
Leader
Leader

Počet príspevkov : 2763
Registration date : 09.04.2008
RS Name : Viktor 36
IRC Nick : Viktor_36
Clan : Clan Europe
F2P Combat : 126

OdoslaťPredmet: Vojto29 - Nezabudnuteľný   Ut september 06, 2011 10:00 pm

Tento hráč začal hrať RuneScape niekedy na prelome rokov 2006 a 2007. Okrem Jozefa, ktorého som poznal aj v reálnom živote, bol prvý slovenský hráč, ktorého som spoznal na RuneScape. Keď sme pri zakladaní klanu hľadali nových členov, tak sa k nám s radosťou pridal.

Vojto sa veľmi do vedenia klanu netlačil, ale sem-tam nám s niečim pomohol. Tento hráč sa preslávil nielen v BK. Je slávny aj v CZ/SK komunite, pretože má vysoký total a skills. Blue Knights bol myslím jeho prvý a taktiež aj posledný klan, v ktorom bol členom. Veľakrát sa pokúsil o koniec s hrou, ale nedarilo sa mu to... Keď už bol najvyskillovanejší hráč v klane, tak som mu dal hodnosť God of BK a stal sa idolom pre všetkých našich členov. Veľa hráčov sa ho snažilo predbehnúť, no darmo. Keď si pozriete jeho skilly, tak prídete na to, že to nebolo také ľahké. Navštevoval naše warky a veľakrát sa nám podarilo vyhrať vďaka jeho maxed combat levelu.

Teraz už tento hráč RuneScape nehrá, ale všimol som si, že niekedy navštevuje naše fórum. Za svoje najväčšie úspechy považuje svoje skilly, ale najmä svoj Maxed Combat level, ktorý dal po pridaní summoningu do hry ako jeden z prvých CZ/SK hráčov.

Spoiler:

Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://www.vksoft.eu/

Vojto29 - Nezabudnuteľný
Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Blue Knights - Fórum :: Verejná časť :: Information :: Sieň Slávy-
Prejdi na: